Lista dyskusyjna ASK-L

Od pewnego czasu posiadamy własną listę dyskusyjną. Lista o nazwie ask-l jest obsługiwana przez serwer Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie akson.sgh.waw.pl, zaś jej administratorem jest Krzysztof Zajkowski. On też udzieli Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania natury technicznej. Gorąco zachęcamy do zapisania się na naszą listę, tym bardziej, że nie zaśmieca ona w żaden sposób skrzynki pocztowej (dziennie przychodzą najwyżej 2-3 wiadomości). Nie odnotowano też dotąd przypadku wysyłania na listę obelżywych treści.

Najczęstsze tematy których dotyczy korespondencja wewnątrz listy to bieżąca działalność Stowarzyszenia (terminy spotkań, podział obowiązków) oraz dyskusje na różnorodne frapujące tematy (edukacja, służba zdrowia, bezpieczeństwo publiczne). Wywiązuje się przy tym żywiołowa polemika, jako że członkami listy są osoby o nieraz bardzo zróżnicowanych poglądach.

Aby zostać członkiem listy dyskusyjnej nie trzeba zapisywać się do naszego Stowarzyszenia, ani nawet deklarować prawicowych poglądów. Wystarczy zobowiązać się do przestrzegania elementarnych zasad kultury sieciowej, oraz przesłać na adres listproc@sgh.waw.pl e-mail o treści (nie w polu Subject:, lecz w ciele wiadomości) SUB ask-l [imię i nazwisko]. Po otrzymaniu potwierdzenia zapisania na listę użytkownik staje się jej pełnoprawnym członkiem i otrzymuje od tej chwili wszystkie wiadomości na nią wysyłane. Aby samemu włączyć się do dyskusji lub zabrać głos w dowolnej innej sprawie należy przesłać wiadomość na adres ask-l@sgh.waw.pl.

Wykaz prywatnych stron WWW należących do naszych członków lub sympatyków:

imię i nazwisko
strona WWW
Wojciech Bartelski http://www.fuw.edu.pl/~janbart/WB/index.html
Ireneusz Dąbrowski http://akson.sgh.waw.pl/~rekinpri
Adam Pszczółkowski http://akson.sgh.waw.pl/~apszczol
Krzysztof Zajkowski http://akson.sgh.waw.pl/~kzajko

Z powrotem do strony głównej