Co sądzimy o...?

Nasze poglądy zapisane w Deklaracji Programowej to oczywiście tylko cząstka tego, czym się zajmujemy. Jednym z najważniejszych celów działalności Stowarzyszenia jest rozpoczęcie przekrojowej dyskusji między młodzieżą różnych orientacji politycznych, mającej na celu odpowiedź na jedno, jedyne pytanie:

jaki ma być nasz świat?

Dlatego też na tej stronie zamieszczone są nasze poglądy na szereg istotnych i bardzo kontrowersyjnych tematów. Staraliśmy się wypowiadać w sposób jasny i wyważony, ale jest oczywiste, że wielu nie jest z nami po drodze. Dlatego też prosimy Państwa o opinie na temat poniższych kwestii, zarówno te krytyczne jak i popierające nasz światopogląd. Na stronie Forum publicystyczne znajduje się spory wybór opracowanych przez członków ASK-L tekstów, które podejmują analizę różnych gorących tematów.

Opracowane są następujące hasła:

aborcja, administracja publiczna, armia, bezpieczeństwo publiczne, bezpłatne studia, cła, decentralizacja władzy, demokracja, dotacje, edukacja, feminizm, kara śmierci, koncesje, media, MEN, NATO, obowiązkowe ubezpieczenia, ochrona środowiska, pasy bezpieczeństwa, patriotyzm, Pinochet, podatki, polityka prorodzinna, prawa człowieka, prawa zwierząt, prywatyzacja, przymus nauczania, przyzwolenie społeczne, religia, reprywatyzacja, służba zdrowia, socjaldemokracja, socjalizm, sprawiedliwość, sprawiedliwość społeczna, świadome macierzyństwo, tolerancja, wiek szkolny, wolność, wychowanie seksualne, wymiar sprawiedliwości, związki zawodowe. (44)

Prosimy o komentarze oraz propozycje nowych tematów.


UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE POGLĄDY ZAPREZENTOWANE NA NINIEJSZEJ STRONIE SĄ OFICJALNYM STANOWISKIEM AKADEMICKIEGO STOWARZYSZENIA KONSERWATYWNO- LIBERALNEGO I NIE MUSZĄ SIĘ POKRYWAĆ Z PRYWATNYMI OPINIAMI JEGO CZŁONKÓW.


Z powrotem do strony głównej